Interaktywne gadżety dla dzieci

Zabawki sterowane pilotem trudno ze względów ekonomicznych nazwać zakupem koniecznym. Mimo wszystko są brane pod uwagę jako ciekawy prezent na gwiazdkę bądź urodziny. Prócz wielu godzin wesołych harców mogą zapewnić dziecku coś więcej-domową edukację. Dlaczego warto kupić interaktywny gadżet sterowany pilotem? Jakie korzyści i perspektywy niesie ze sobą zakup zdalnie sterowanej zabawki?

Zabawka robot na pilota

Dzisiejsze roboty na pilota swoimi funkcjami znacznie przewyższają starsze modele. Popularne w sieci roboty potrafią mówić wieloma językami oraz opowiadać ciekawe historie. Nie obcy im taniec i wygibasy w rytm szalonej melodyjki przyjemnej dla ucha dziecka. Te Zabawki zdalnie sterowane – auto są w stanie zapamiętać ruchy i je z powodzeniem odtworzyć. Wysoka jakość wykonania wraz z kontrolą głośności zwiększa poziom zadowolenia użytkownika. Rynek obfituje w roboty na akumulator, a także baterie zwykłe bądź przeznaczone do ładowania wielokrotnego. Roboty posiadają duże możliwości ruchowe, mogą chodzić w przód, w tył, ślizgiem oraz wykonywać obroty. Świetlne sygnały często są ulokowane w oczach robota i na jego klatce piersiowej. Robot reaguje na nasze komendy nawet z odległości 30 metrów, posiada wbudowany przycisk start oraz guzik wyłączający zabawkę, a także pauzujący jego pracę. Będzie odpowiednim prezentem dla obydwu płci i zagwarantuje godziny beztroskiej zabawy i swawoli. Cieszy się dużą popularnością wśród rodziców ze względu na funkcje edukacyjne, jakie posiada. Często staje się mentorem w nauce języka obcego, gdy powtarza zaprogramowane frazy bądź opowiada historyjki w obcym języku. 

Mucha zdalnie sterowana

Zdalnie sterowana mucha na podczerwień zyskuje swoich sprzymierzeńców. Ta oryginalna zabawka z niewielkim pilotem w komplecie pozwoli wystraszyć niejednego przechodnia. Doskonale odwzorowuje prawdziwego owada i z pewnością przypadnie do gustu niejednemu miłośnikowi latających insektów. Mucha jest niezwykle obrotna w ruchu, potrafi poruszać się we wszystkich kierunkach. Do cech charakterystycznych tej zabawki należą:

-zasilanie bateryjne,

-3 kanałowe sterowanie,

-perfekcyjny wygląd do złudzenia przypominający muchę,

-efekty błyskowe,

-solidne wykonanie.

Jakość tworzywa, z którego wykonana jest latająca mucha, pozwala zmierzyć się ze ścianą i wyjść z opresji obronnym skrzydłem, a sygnały świetlne w oczach sprawdzą się jako kuchenny bądź salonowy straszak. Obecność solidnych kółeczek w dole urządzenia sprawi, że zabawka może być użytkowana również na zewnątrz. Jej atutem jest także wspomaganie umiejętności manualnych, koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz koncentracji.